Titles you rated
Exterior NightRated ★ 3.5- KoyomimonogatariRated ★ 3.0
- Owarimonogatari IIRated ★ 4.0
OwarimonogatariRated ★ 4.0- TsukimonogatariRated ★ 2.5
- HanamonogatariRated ★ 4.0
- 恋物語Rated ★ 5.0
- 鬼物語Rated ★ 3.0
- 囮物語Rated ★ 3.5
- 傾物語Rated ★ 3.0
- 猫物語(白)Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 2.0
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 3.5
NisemonogatariRated ★ 3.5
BakemonogatariRated ★ 5.0
Girls Band CryRated ★ 4.0
No Longer Human…In Another WorldRated ★ 1.0
GoblinRated ★ 3.0
Scum's WishRated ★ 2.5
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 2.5