Movies
Ratings
102
InterstellarRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.5
Fast FiveRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0