Movies
Ratings
314
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0