Titles you rated
Summer Days With CooRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
RobotsRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
BoltRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0