Series
Ratings
68
Lily FeverRated ★ 3.0
The Cravings Season 2Rated ★ 5.0
Come Back AliveRated ★ 5.0
Queen's FlowerRated ★ 1.5- Flirty Boy and GirlRated ★ 4.5
A Little Love Never HurtsRated ★ 3.0- Do You Know Taekwondo?Rated ★ 3.5
The MusicalRated ★ 3.0
MamaRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 4.0
Hotel KingRated ★ 1.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.5
Glory JaneRated ★ 3.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 2.0- Invisible ManRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 5.0
Baby Faced BeautyRated ★ 5.0
Feast of the GodsRated ★ 2.5