Movies
Ratings
239
ExhumaRated ★ 2.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
A Moment of RomanceRated ★ 3.0- Sura: A Love SongRated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
AfireRated ★ 4.0
After YangRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 2.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 1.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0