Movies
Ratings
114
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5