Titles you rated
Hunter X HunterRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Blue LockRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5- Not Alright, But It's AlrightRated ★ 4.5
A-TEEN Season 2Rated ★ 4.0
A-TEENRated ★ 4.0
Just One Bite Season 2Rated ★ 3.0
Just One BiteRated ★ 4.0
Best MistakeRated ★ 3.0
Best Mistake Season 1Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 4Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 3Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0