Titles you rated
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 4.5
LucyRated ★ 5.0
The November ManRated ★ 2.5
From Paris with LoveRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.0
StealthRated ★ 3.0
HannaRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 3.5
Taxi 3Rated ★ 4.0
Death RaceRated ★ 3.5
Taxi 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.0