Titles you rated
I Can SpeakRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.5
La maison de HimikoRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0- Kenzo WorldRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5- Father’s SwordRated ★ 2.5
It's a Summer Film!Rated ★ 4.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.0
Girls on topRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
After YangRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Better DaysRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.0
Beauty WaterRated ★ 0.5
WildRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0