Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
Sweet Stranger and MeRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0