Titles you rated
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 2.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0