Titles you rated
The MatchRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
It’s Okay!Rated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
MantisRated ★ 1.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
RRRRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 3.0
FlowRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5