Series
Ratings
117
The Killer's Shopping ListRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0- Our Paradise Season 2Rated ★ 1.5
- Our Paradise Season 1Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0- Swimming in the DarkRated ★ 4.5
Heartless CityRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 1.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 2.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
The Innocent ManRated ★ 2.0
Heart to HeartRated ★ 0.5
Romance TownRated ★ 3.5
LIFERated ★ 3.0