Movies
Ratings
469
MaterialistsRated ★ 1.0
Past LivesRated ★ 2.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0