Series
Ratings
388
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 2.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 2.5
Abbott Elementary Season 2Rated ★ 3.5