Titles you rated
Fists of LegendRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
BossRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The WrestlerRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The PactRated ★ 1.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 2.5