Series
Ratings
12
One Day OffRated ★ 4.5
What will you do, Ieyasu?Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5