Movies
Ratings
555
The French DispatchRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Sing 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
BarbieRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.5
The Last 10 YearsRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5