Movies
Ratings
75
The Dark KnightRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 4.0