Titles you rated
Spider-ManRated ★ 3.0
CrankRated ★ 4.0
The Gifted HandsRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
CasperRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 1.0
Best ChefRated ★ 5.0