Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.5
Single in SeoulRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
20th Century GirlRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0