Movies
Ratings
118
The Face ReaderRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 1.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 2.0
FriendRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 2.0
The Simpsons MovieRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 0.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0