Series
Ratings
264
The Slave HuntersRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
I, a Gangster, Became a High SchoolerRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Trigun StampedeRated ★ 3.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 3.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.5
The Piano ForestRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
A Sign of AffectionRated ★ 3.0
Wind BreakerRated ★ 1.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 4.0