Movies
Ratings
48
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 3.0
ColorfulRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 5.0