Titles you rated
DreamgirlsRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0