Titles you rated
The TowerRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0