Movies
Ratings
85
ControllerRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.5
UnknownRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0