Series
Ratings
77
Wedding PeachRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 3.5