Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Happy EndRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Turn:The StreetRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.5
Teen BrideRated ★ 4.0
Lock-On LoveRated ★ 3.5
Closest Love To HeavenRated ★ 4.0
Kids on the SlopeRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
The Social DilemmaRated ★ 4.0
Daytime Shooting StarRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
The Dark TowerRated ★ 3.5