Series
Ratings
50
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 3.5- Gray ShelterRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.0
New Recruit Season 3Rated ★ 2.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0