Titles you rated
LucyRated ★ 2.5
Never Ending Peace And LoveRated ★ 3.5
Just Friends?Rated ★ 3.0
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 2.5
Drag Me to HellRated ★ 1.0
The World's Fastest IndianRated ★ 2.5
Fermat's RoomRated ★ 3.0
The ExperimentRated ★ 3.5
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 3.5
The Lion King 1½Rated ★ 3.0
LovelaceRated ★ 2.5
The Nanny DiariesRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
Set Me FreeRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
The Road TakenRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 3.0