Titles you rated
WickedRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
ToxicRated ★ 2.5
CountRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The JudgeRated ★ 4.0