Titles you rated
The 8 ShowRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0