Movies
Ratings
282
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 2.0
The Suicide SquadRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0