Movies
Ratings
264
The WitnessRated ★ 1.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 2.5
Secret in Their EyesRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
9Rated ★ 3.0
The OmenRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
The BabadookRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 5.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 4.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.5
Raise the Red LanternRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0