Titles you rated
The PenthouseRated ★ 3.0
Midnight Horror StoryRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0- Engine Squadron Go-ongerRated ★ 4.0
Mahou Sentai MagirangerRated ★ 4.0- Hello JadooRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- The Future DiaryRated ★ 4.0
- 괴담 레스토랑Rated ★ 3.5
Detective Academy QRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0