Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
Full Metal JacketRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5- SawRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
6/45Rated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0