Titles you rated
BootsRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
UntamedRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
EricRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
MerPeopleRated ★ 3.5
Young Royals Season 2Rated ★ 5.0
Young Royals Season 1Rated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Black KnightRated ★ 1.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5