Movies
Ratings
148
Bird BoxRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
CodaRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
I Lost My BodyRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
The Polar ExpressRated ★ 3.5