Movies
Ratings
437
MatildaRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
Men of PlasticRated ★ 2.0
The Pale Blue EyeRated ★ 3.5
SlumberlandRated ★ 3.5
PadakRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Strange WorldRated ★ 0.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Nightmare AlleyRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0