Titles you rated
Rough NightRated ★ 4.5
SistersRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 0.5
Voldemort: Origins of the HeirRated ★ 0.5
A Bad Moms ChristmasRated ★ 5.0
InsurgentRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 1.0