Series
Ratings
98
Little WomenRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 3.5
Move to HeavenRated ★ 4.0- Death Note Relight 2: L's SuccessorsRated ★ 4.0
- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 4.5
NoblesseRated ★ 3.0
Tower of GodRated ★ 3.0
The Gifted: GraduationRated ★ 3.5
The Good FightRated ★ 5.0
The Good FightRated ★ 5.0
The Good FightRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
The World Between UsRated ★ 5.0
Cursed in LoveRated ★ 3.0
A Story to Read When You First Fall in LoveRated ★ 2.0
Beyond EvilRated ★ 5.0- The Making of an Ordinary Woman Season 2Rated ★ 5.0