Movies
Ratings
34
School of RockRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 2.0
Independence DayRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0