Series
Ratings
33
GoblinRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
S LineRated ★ 3.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
ReLIFE OVARated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0