Series
Ratings
93
Modern FamilyRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0- One Million RosesRated ★ 2.0
- Typhoon In That SummerRated ★ 2.0
Hogu's LoveRated ★ 2.0
Beyond the CloudsRated ★ 1.0- Great InheritanceRated ★ 0.5
- Our Slightly Risque RelationshipRated ★ 2.5
- Marrying A MillionaireRated ★ 2.0
Still, Marry MeRated ★ 2.0
Warm and CozyRated ★ 1.5
Save The Last Dance for MeRated ★ 1.5
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 1.5
Star's LoverRated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0- Terms of EndearmentRated ★ 2.5
My Secret HotelRated ★ 2.0
Melody of LoveRated ★ 1.5