Movies
Ratings
255
The AttorneyRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Ju-on: The CurseRated ★ 5.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 2.0
The Amityville HorrorRated ★ 3.0
Marriage BlueRated ★ 5.0
A Good Rain KnowsRated ★ 1.0
Tough as IronRated ★ 1.0
General's Son IIRated ★ 1.0
Marine BoyRated ★ 1.0
The UninvitedRated ★ 1.0
Ghost ShipRated ★ 3.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 5.0
Portrait of a BeautyRated ★ 1.0
Child's PlayRated ★ 1.0
TraffickersRated ★ 4.0
RinguRated ★ 2.0
Thirteen GhostsRated ★ 5.0
ScreamRated ★ 1.0
EpitaphRated ★ 5.0