Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 1.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 2.0