Series
Ratings
183
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Hellsing UltimateRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 3.5
HERORated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Good Luck!!Rated ★ 4.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 2.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
86Rated ★ 3.5
86Rated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.5