Titles you rated
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Girl From NowhereRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
WandaVisionRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
GoedamRated ★ 0.5
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0